Z dniem 1.12.2014 strona valvolinepolska.pl zostaje zamknięta.

Zapraszamy na strony: valvoline.com oraz valvolineeurope.com

Valvoline wykorzystuje Nanotechnologię do pielęgnacji samochodu (08-11-2010)


Valvoline wykorzystuje Nanotechnologię do pielęgnacji samochodu

 Warszawa, 28.06.2006

W czerwcu 2006 Firma Valvoline Polska wprowadziła na rynek kolejny produkt, obok wosku Nano Wax, który wykorzystuje w swym działaniu Nanotechnologię. Eagle One Nano-Protectant czyści i pielęgnuje wewnętrzne i zewnętrzne elementy samochodu wykonane z winylu, skóry, plastiku i gumy. Dzięki wykorzystaniu nanocząsteczek, Nano-Protectant zapewnia dokładną penetrację, optymalne czyszczenie, pielęgnację i ochronę czyszczonej powierzchni przed promieniowaniem UV.

Nanotechnologia to proces odnowy, który działa na poziomie molekularnym zapewniając rewolucyjne korzyści. Stosowana obecnie w takich dziedzinach jak ochrona zdrowia, nauka i elektronika, Nanotechnologia posługuje się cząstkami tak małymi jak jedna-miliardowa metra, lub 1/75.000-na ludzkiego włosa. Produkty do tej pory dostępne na rynku wykorzystują technologię cząstek o wielkości mikronów, (czyli 1 milionowej metra), które są o tysiąc razy większe.

Nanocząsteczki dają się na wiele sposobów programować, dzięki czemu otrzymujemy nowe multi-funkcjonalne właściwości. Zalety produktów wykorzystujących nanotechnologię to: długa żywotność powłoki ochronnej,  łatwe nakładanie i duża wydajność. Dzięki zastosowaniu nanocząsteczek produkty są szybkoschnące, bardziej wytrzymałe, oszczędne w użyciu i zapewniają łatwe czyszczenie.

Nano-ProtectantT

Czyści i pielęgnuje winyl i skórę podczas jednego zastosowania.

Dobrze wyglądający samochód sprawia, że kierowca czuje się lepiej za jego kierownicą. Teraz możemy zadbać o swój samochód czyszcząc jednym preparatem zarówno deskę rozdzielczą jak i skórzaną tapicerkę, wystarczy zastosować prosty w użyciu Nano-Protectant. Nowoczesna formuła preparatu, dzięki wykorzystaniu nanocząsteczek, zapewnia dokładną penetrację czyszczonej powierzchni, optymalne czyszczenie, pielęgnację i ochronę przed promieniowaniem UV oraz o wiele dokładniejsze pokrycie i przyleganie do wewnętrznych powierzchni samochodu. Specjalny dozownik ułatwia kontrolę aplikacji preparatu.

Szybko wysycha pozostawiając gładką naturalnie wyglądającą, satynową powierzchnię
Głęboko penetruje powierzchnię dla długotrwałego rezultatu
Doskonale ochroni wnętrze samochodu przed szkodliwym promieniowaniem UV
Transparentna formuła zapewnia czyste i nie lepkie wykończenie.

Sposób użycia:
- Natrysnąć na winyl, skórę, plastik lub gumę
- Delikatnie czyścić miękką, czystą ściereczką
- Wytrzeć do sucha czystą szmatką.

Opakowanie: Butelka z atomizerem 532 ml

Produkt jest już dostępny w sprzedaży.

pobierz foto (300 dpi)
pobierz info (Word)
pobierz info (txt)

Valvolinewykorzystuje technologię Nano do produkcji wosku (08-11-2010)


Valvolinewykorzystuje technologię Nano do produkcji wosku

Warszawa, 25.01.2006

W styczniu 2006 roku firma Valvoline Polska wprowadziła na rynek nowy środek nabłyszczający - Eagle One NanoWax - wykorzystujący Nano woski Carnauba. Produkt ten jednocześnie czyści, woskuje i chroni powłoki lakiernicze nadając im głęboki długotrwały połysk. NanoWax zastąpi dotychczasowy wosk Valvoline Carnauba Cleaner Paste Wax.

Eagle One NanoWax jest naszym najbardziej zaawansowanym technologicznie woskiem stworzonym przy użyciu Nano technologii. Jego formuła pozwala, lepiej niż tradycyjne woski, wypełniać drobne rysy i koliste zarysowania lakieru. Dodatkowo zapewnia wspaniały głęboki połysk i nie pozostawia osadów. NanoWax jest woskiem zapewniającym najwyższy połysk wśród produktów dostępnych obecnie na rynku. Produkt ten w prosty sposób ochroni i zapewni wysoki połysk lakierowanej powierzchni samochodu.

 • Łatwo usuwalny, nie pozostawia białego osadu
 • Wypełnia drobne rysy i koliste zarysowania lakieru
 • Wygodna butelka z pompką ułatwia aplikację i dozowanie
 • Gładsza powierzchnia minimalizuje powstawanie zacieków po wypolerowaniu

Co to jest Nano Technologia?
Nano technologia to proces odnowy, który działa na poziomie molekularnym zapewniając rewolucyjne korzyści. Stosowana obecnie w takich dziedzinach jak ochrona zdrowia i elektronika, nano technologia posługuje się cząstkami tak małymi jak jedna-miliardowa metra, lub 1/75.000-na ludzkiego włosa. Produkty do tej pory dostępne na rynku wykorzystują technologię cząstek o wielkości mikronów, (czyli 1 milionowej metra), które są o tysiąc razy większe.

Eagle One NanoWax R jest najbardziej zaawansowanym technologicznie i najlepiej działającym woskiem nadającym wysoki połysk wśród produktów dostępnych w sprzedaży.

Wiele osób spędza godziny na woskowaniu swojego samochodu i wciąż widzą drobne rysy i koliste zarysowania lakieru. NanoWax wykorzystuje nano technologię by wypełnić te rysy i ukryć koliste zarysowania. To sprawia, że lakierowana powierzchnia lepiej odbija światło, dając głębszy i bardziej błyszczący połysk. Dzięki nano technologii wosk jest łatwiejszy do naniesienia a przy usuwaniu, nie pozostawia białych osadów.

Opakowanie Eagle One NanoWax zawiera produkt w wygodnej butelce z pompką o pojemności 472ml, która ułatwia dozowanie i aplikację wosku oraz ściereczkę z mikrofibry ułatwiającą szybkie wytarcie do sucha polerowanej powierzchni.

pobierz foto (300 dpi)
pobierz info (Word)
pobierz info (txt)

Nowe opakowania olejów Valvoline (08-11-2010)


Nowe opakowania olejów Valvoline

Warszawa, 04.11.2005

Valvoline, najstarsza na świecie marka olejowa, odświeża linię produktów oraz wprowadza na rynek nowy asortyment. Wprowadzane w listopadzie zmiany sprawią, że klienci będą mogli jeszcze lepiej zadbać o silniki swoich samochodów. Nowe elementy graficzne na opakowaniach podkreślają korzyści produktów, a tym samym ułatwiają dobór właściwego oleju w zależności od typu samochodu czy warunków jazdy.

Przesłanką wprowadzonych zmian była obserwacja zachowań klientów. Zauważyliśmy, że mają oni problemy z doborem odpowiedniego oleju. Producenci samochodów tworzą coraz to nowsze specyfikacje dla nowoczesnych silników, co powoduje, że rynek olejów staje się coraz bardziej skomplikowany. Dodatkowo producenci naciskają, aby oleje stosowane w silnikach ich samochodów posiadały odpowiednie specyfikacje.

Oleje Valvoline przewyższają wymagania producentów, aby lepiej dbać o silnik nawet w trudnych warunkach pracy, takich jak: jazda z dużymi prędkościami, jazda w korkach czy też wydłużone przebiegi.

Teraz, stworzona przez Valvoline nowa gama produktów ułatwi właściwy wybór w zależności od modelu silnika czy warunków jego eksploatacji. Nowe etykiety na opakowaniach podkreślają istotne specyfikacje oraz zalety produktów, co w rezultacie pomoże szybko odnaleźć odpowiedni olej.

Nowa gama olejów silnikowych Valvoline dzieli się na oleje do samochodów osobowych oraz na oleje flotowe. Poszczególne linie produktów można teraz łatwo dopasować do odpowiedniego rodzaju silnika i określonego zastosowania, co znacznie upraszcza dokonanie właściwego wyboru. Valvoline oferuje pięć charakterystycznych marek olejów samochodowych:

 • SynPower - oleje syntetyczne zapewniające lepsze osiągi w nowoczesnych silnikach
 • MaxLife - produkty zawierające specjalne dodatki dla silników z przebiegiem powyżej 100.000 kilometrów
 • DuraBlend - oleje półsyntetyczne chroniące silnik w ciężkich warunkach i wydłużonych okresach między przeglądami
 • Turbo - zawansowana formuła oleju mineralnego
 • VR1 Racing - technologia sprawdzona w warunkach rajdowych specjalnie dla silników samochodów eksploatowanych przy dużych prędkościach.

Znacznych zmian dokonano w nazewnictwie olejów flotowych. Całą grupę podzielono na trzy linie produktów by podkreślić różnicę w ich działaniu i zastosowaniu.

 • ProFleet - większe osiągi dla nowoczesnych silników w samochodach ciężarowych
 • AllFleet - wydłużone okresy wymiany oleju zapewniające redukcję kosztów
 • Valvoline HD - sprawdzone osiągi dla szerokiej gamy silników.

pobierz foto -osobowe (300 dpi)
pobierz foto - flotowe (300 dpi)
pobierz info (Word)
pobierz info (txt)